ما 301ی ها
 
2 دلایل استفاده از موسیقی
الف . جاذبه های مجازی و حاشیه‌ای موسیقی متالیكا مانند ایجاد فضا برای روابط آزاد دختران پسران
ب. ارزان و قابل دسترسی بودن موسیقی با توجه به ارتقاء‌تجهیزات فنی تكثیر و توزیع
ج . كاهش سطح حساسیت یا حساسیت زدایی از طریق نفوذ به خانواده‌ها ،شركت‌ها ،‌اتومبیل‌های شخصی ،رایانه‌های شخصی بالاخره گوشی‌های تلفن همراه

3. روند و روال
روند و روالی كه موسیقی متالیكا در گسترش مقوله شیطان‌پرستی تاكنون طی كرده است بسیار قابل توجه می‌باشند .
ظهور یك خواننده جدید دقیقا به مثابه یك شیطان جدید همواره جمع تازه‌‌ای از علایق و عواطف اقشار مختلف مردم در كشورهای جهان را (علی‌الخصوص جوانان) به خود جلب می‌كند.
نقش موسیقی متال نقش حساس گسترش دامنه مخاطبین شیطان‌گرایی می باشد . از سوی دیگر با گذشت زمان خوانندگان متالیكا همه روزه بیشتر تمایلات شیطانی خود را آشكار می‌نمایند و بدین‌سان می‌توان آنها را تنها عامل تبلیغ شیطان‌گرایی معرفی كرد .

4. مرلین منسون، استفاده از موسیقی و به تبع آن ظهور خوانندگان جدید به مثابه شیاطین نو ،ظرفیت‌های جدیدی را در اختیار شیطان‌پرستان قرار داد .
"برایان هاگ وارنر" نام اصلی فردی است كه امروز به مرلین منسون یا به اختصار (MM) شهرت یافته است .
وی كه اكنون علاوه بر هواداران چندین هزار نفری در اقصی نقاط جهان به عنوان شیطان بزرگ شناخته و مورد پرستش قرار می‌گیرد . مانند سایر افرادی كه از چهره‌های شاخص شیطان‌پرستی به حساب می‌آیند دوران كودكی توام با سختی‌های فراوان مانند فقر و تنگدستی را سپری كرده‌است .
" برایان وارنر " یا (MM) تاكنون توانسته است نقش یك منجی را برای شیطان‌پرستی ایفا كند و این افراد را از بن‌بست عزلت خارج كرده و مجددا به عرصه فعالیت‌های اجتماعی وارد سازد .
مرلین منسون نیز مانند سایر چهره‌های شناخته شده شیطانیسم چندین مرحله در طول عمرش یعنی طی 38 سال گذشته ، برای مدت چند ماه یا چند هفته از نظر‌ها دور شده و پس از طی زمان موردنظر با ارائه یك كنسرت بزرگ و یا در چهره‌ای جدید و البته سخیف‌تر از گذشته ظاهر می‌شود .
(لازم به ذكر است كه شیطان‌پرستان ادعا می‌كنند كه در این مدت به ملاقات شیطان و یا شیاطین می‌روند و دستوراتی را دریافت می‌كنند.)
گفتنی است طبق اطلاعات موجود زمانی كه این افراد " غیب " می‌شوند ، جلساتی را با برخی مقامات بلندپایه امنیتی آمریكا و رژیم صهیونیستی برگزار می‌نمایند و خواسته‌هایشان را مبنی بر حمایت‌های مالی ، حقوقی و ... بیان و از حمایت ایشان برخوردار می‌شوند . 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 آذر 1389 توسط NA2SER
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : آدمک
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات