ما 301ی ها
 

1- انتشار سی‌دی ، كاست و پوستر مربوط به خوانندگان متالیكا

2- گسترش یافتن سایت‌ها وبلاگ‌های مربوط به شیطان پرستی

3- تبلیغ و اطلاع‌رسانی از طریق پارتی‌های شبانه و گفتگوهای دوستانه علی‌الخصوص در مناطق مرفه شهرهای تهران ، شیراز و ...

4- تبلیغ در تالارهای گفتگوهای مجازی


زمینه‌های جذب
باید یادآور شد كه علاوه بر تمامی موارد مورد اشاره در این بخش یعنی زمینه جذب" باید به تكرار برخی از آنها پرداخت ،كه در كشورمان دارای باز‌خورد مثبت بوده است .

1- موسیقی متال :
این موسیقی در ایران نیز مانند بسیاری از كشورهای اسلامی و عربی به گونه‌ای كه شرح آن رفت ، وارد شد و توانست پس از مدت كوتاهی به دانشگاه‌های بزرگ كشور همچون دانشگاه تهران ، دانشگاه شهید بهشتی ،‌ دانشگاه فردوسی و ... راه یابد .

2- افول معنویت :
اگرچه در بسیاری موارد ، ایران اسلامی در جایگاه بالاتری از معنویات قرار دارد . ‌لكن
سیر جهانی و فراگیر تلاش های قدرت‌های بزرگ فرامنطقه‌ای برای استحاله فرهنگی و از سوی دیگر ماشینی و صنعتی شدن مناسبات جاری و تاثیرپذیری مردم كشورمان از شرایط جهانی زمینه‌ای برای رشد چنین جریاناتی را فراهم نموده است .
باید عنایت داشت روند رو به رشد استفاده از شبكه‌های ماهواره‌ای نیز عامل تعیین‌كننده در جذب و گرایش یافتن به این گروه‌ها می‌باشد .

3- سرمایه‌گذاری :
در بخش‌های قبل اشاره كردیم كه سازمان های جاسوسی كشورهای غربی تلاش سازمان یافته‌ای را برای استحاله فرهنگ جمهوری اسلامی ایران تدارك دیده و مدت‌هاست كه می‌كوشند تا به " تهی‌سازی فرهنگی " جوانان كشور عزیزمان بپردازند . دشمن در این راه مبالغ هنگفتی را نیز تدارك دیده‌است . از جمله باید اشاره كرد كه طبق گزارش برخی از رسانه‌های مستقل در سال گذشته مبلغ هشت میلیون دلار آمریكا به فعالیت تبلیغات گروه‌های شیطان پرست از سوی دولت آمریكا اختصاص یافته است .

4- اینترنت :
رشد تعداد مخاطبین شبكه جهانی اینترنت طی سالیان اخیر آسیب‌هایی را متوجه نظام فرهنگی كشور نموده است كه از جمله می‌توان به فعالیت شیطان گرایان اشاره كرد .
اما عمده فعالیت این افراد در قالب وبلاگ‌نویسی صورت می‌پذیرد ،
این دست از وبلاگ‌ها همزمان با اعلام موجودیت " جنبش شیطان‌گرایان ایران " فعالیت خود را آغاز كرده و اظهار می‌نمایند كه توسط فردی به نام مستعار " اهریمن " در ایران هدایت می‌شوند .
روند ارتباط‌گیری و فعالیت وبلاگ‌های مذكور بدین صورت است . افراد پس از تكمیل فرم ثبت‌نام یك ایمیل در صندوق پست الكترونیك خود با موضوع خوش آمد‌گویی دریافت می‌كنند و پس از برقراری ارتباط با ایشان و در صورت جلب اعتماد به برخی از مهمانی‌های شبانه و یا پارك‌ها برای آشنایی دعوت شده و مورد راهنمایی قرار می‌گیرند .
این وبلاگ‌ها عمدتا فعالیت خود را در چندین محور : انتشار عكس‌های شیطان گرایان جهان ، انتشار نامه شبیه به نامه های مسیحیان شیطان پرست خطاب به خداوند متعال كه بار سیاسی نیز دارد ، دنبال می‌نمایند . به صورت مثال وبلاگ شیطان در این خصوص می‌نویسد :
" چرا چیزهایی را كه به اطرافیانم دادی به من ندادی؟ و چرا می‌خواهی بدبختی مرا ببینی ؟ چرا منو ازین دنیای كثیف و از بین كسانی كه ازشون نفرت دارم رها نمی كنی ؟ حالم از زندگی بین این لجن به هم می‌خوره . جلوی پای من كم سنگ انداختی ؟ كم آدمهایی رو مثل من بدبخت كردی . "
این وبلاگ همچنین در ادامه می‌آورد : " همیشه لحظه شماری می كردم برای سال نو عیدی پدر و مادر از همه چیز لذت بخش تر بود ولی الان سال نو بوی تنفر می ده بوی مرده می‌ده وقتی كسی رو می بینم كه خدارو ستایش می كنه تفو لعنتش می كنم نفرینش می‌كنم از هیچ چیز خبر نداره آنقدر خوشه كه هیچ چی حس نمی كنه چرا پدر مادرم منو ترك كردن چرا منو نفرین می كنن بهم می خندن مگه من شاخ دارم لباس نو برام ارزش نداره چون بوی كفنو دارم حس می كنم تو خدا نیستی تو هیچی نیستی اصلا من بهت اعتقاد ندارم چون برای من بی ارزشی پستی من به هیچ چیز اعتقاد ندارم هیچ كس هم نه می پرستم نه قبول دارم بعد این دنیا هم دنیایی نیست میمیریم و میپوسیم از لاشه ی ما گلی سبز میشه كه خار نداره هیچ شیطانی وجود نداره ولی آنقدر آدمها بهش اعتقاد دارن قبولش دارن و فكر می كنن كه شیطان پروردگار ما هست كه یك نیرویی به وجود اومده كه خیلی چیز هارو می تونه نابود كنه. اگر Black Metal نبود من می مردم ای كاش نبود چون وقتی گوش می دم میرم به دوران (خلسه) به جایی میرم كه هیچ كس وجود نداره گناهی نیست ثوابی نیست آدم احمق نیست خدا نیست پیامبران دروغین نیست شهوت و هزار تا چیز دیگه ای كه این جا هست یا چیزی كه هست و این جا وجود نداره اونجا نیست فقط یك نور سیاهی هست كه چشمتو نمی‌زنه بوی همون گلی كه گفتم از لاشه آدم‌ها سبز میشه میاد كه مست می كنه ترس و وحشت نیست چیزی نیست كه بهش فكر كنی خودتی . "نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 آذر 1389 توسط NA2SER
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : آدمک
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic