ما 301ی ها
 
وضعیت فعلی شیطان‌پرستی در ایران
وضعیت فعلی این گروه‌ها در ایران طی 5 بخش كه در ادامه شرح آن می‌آید خلاصه می‌شود :

1. تحرك در اینترنت
وبلاگ‌نویسی ،‌گفتگو در محیط یاهو 360 درجه ، سایت كلوپ دات كام ، دریافت خبرنامه‌ها و ... از جمله تحركات اینترنتی شیطان‌پرستان ایرانی است كه تاكنون نیز ادامه دارد (در آینده گزارش ویژه از تك‌تك حوزه های یاد شده ارائه خواهد شد.)

2. ترویج نمادها
مغازه‌ها و اصناف فروشنده زیور‌آلات نقره‌ای ، فروشگاه‌های پوشاك جوانان و بانوان علی‌الخصوص در شهر تهران وظیفه عمده ترویج شیطان‌پرستی در داخل كشور را بر عهده دارند . در برخی موارد حتی می‌توان اظهار كرد كه فروشندگان و مدیران حتی اطلاع اندكی از محتوای عمل خود ندارند . همچنین گفتنی است برخی از چهره‌های مطرح موسیقی پاپ و متالیكا در تهران و شهرستان‌ها به كرات و از طرق مختلف این نمادها را حمل و معرفی و به صورت مستقیم و غیرمستقیم به ترویج آنها می‌پردازند .
سایت‌ها و وبلاگ‌های فارسی‌زبان نیز نقش عمده‌ای را در گسترش و معرفی این نمادها ایفا می‌كنند .

3. ترویج متالیكا
گروه‌های موسیقی متالیكا همچون گروه "رامان" و گروه (DSD) كه توسط "بابك خواجه‌پور، ژانو باغومیان‌، لویك یومیان و كارن آراكلیان" اداره می‌شود به عنوان شاخصی از فعالیت رو به گسترش گروه‌های متالیكا قابل ذكر هستند.

4. پارتی‌های شبانه
پارتی‌های شبانه "رپرها"، جشن‌های فارغ‌التحصیلی و مهمانی‌ها خاص دوستانه همواره به عنوان كانون فعالیت شیطان‌پرستان قابل ذكر هستند. در این مراسم و هر بار گروهی از جوانان با انواع و اقسام مختلف با اندیشه‌ها و ظواهر شیطان‌گرایی آشنا و یا جذب آنها می‌شوند.

5. همكاری با سلطنت‌طلب‌ها
اوایل سال گذشته میلادی خبری در وبلاگ‌های وابسته به شیطان‌پرستان ایران منتشر شد كه‌ " اهریمن " سر كرده ایشان پیوستن گروهش را به " انجمن پادشاهی ایران " اعلام می‌كردنوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 آذر 1389 توسط NA2SER
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : آدمک
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic