ما 301ی ها
 

مرگ آگاهی عنوان دوره‌ای است که مسولان یک فرقه انحرافی با دعوت مریدان خود به بهشت زهرا و غسالخانه آنان را به اصطلاح برای مواجه با مرگ آماده می کنند.

این فرقه انحرافی که مسولیت آن را شخصی با عنوان دکتر “الف” به عهده دارد، مدتی است با راه اندازی گروهی تحت عنوان “انجمن وسواس” ضمن اخذ مبالغ قابل توجهی از مخاطبان خود به بهانه رهانیدن این افراد از وسواس و مشکلات روحی دست به اقداماتی می زنند که پایه و اساس دینی و اسلامی ندارد.
 از جمله کارهایی که سر کلاسهای این فرد انجام می شود اعتراف‌گیری از حاضران است. مسولان این فرقه بدون توجه به نصوص روایات دینی و احادیث ائمه معصومین(ع) که متواتراً اقرار به گناهان را بجز در محضر خدا نهی کرده‌اند، مخاطبان خود را وادار می کننند که برای رها شدن از مشکلات روحی، گناهانی را که تاکنون مرتکب شده اند را برای این به اصطلاح آقای استاد بازگو کنند.

 نکته تامل برانگیز اینکه این فرد در اعتراف گیری به همین اندازه نیز بسنده نکرده  و پس از ضبط کردن اعترافات مریدان نگون‌بخت خود، این اعترافات را در کلاس های آموزشی پخش می کند.این فیلم ها به راحتی در میان شاگردان این استاد! ردوبدل و حتی در میان افراد خارج از کلاس نیز توزیع می شود که برخی افراد سودجو با سوءاستفاده از اعترافات مطرح شده در این فیلم ها سراغ اعتراف کنندگان رفته و با تهدید افشای راز های آنها از این افراد اخاذی می کنند. 

بر اساس این گزارش، تاکنون بر اثر این اعترافات و سوء استفاده برخی افراد شیاد از تهیه و توزیع فیلم این گونه جلسات مسائل مختلف اخلاقی و از هم پاشیدگی خانواده ها رخ داده است. همچنین این فرد که هزینه حضور در کلاسهایش هم کم نیست برای جلسه اول رقمی برابر 75 هزار تومان و در جلسات بعدی برای هر دو ساعت 45 هزار تومان از شاگردان خود پول می گیرد.
دکتر “الف” همچنین برای رنگ و لعاب اسلامی دادن به کارهای خود روزی هم شاگردانش را به غسالخانه بهشت زهرا برده و این افراد را در برابر صحنه های شستشوی اموات قرار می دهد که واکنش طبیعی هر کس برافروختگی، ترس و دگرگونی همراه با ندامت از برخی رفتارهاست. او ادعا می کند با اعتراف گیری و سپس تنبه به روش دیدار از غسالخانه می تواند درد وسواس مردم را درمان کند حال آنکه اطلاع برخی افراد در سر این کلاسها از جنس گناهان دیگران گاه باعث ایجاد پیوندها و دوستی های غیرسالم بین دختر و پسران جوان می شود .

فیلم مربوط به کلاس مرگ   

حجم فایل : 8.92 مگابایت 

   نوع فایل : flv

   دانلودطبقه بندی: اعتقادی،  اخبار، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 آذر 1389 توسط NA2SER
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : آدمک
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic