ما 301ی ها
 

آیا می توان با جنیان ارتباط برقرار کرد؟؟؟

 

www.naks.persianblog.ir

 

 

متن نوشته شده کاملا صحیح بوده و از یکی از مراجع کتاب هاب الکترونیکی تهیه شده است یکی از مسائل بسیار جذاب قابل بررسی در مبحث موجودات ماوراؤالطبیعه ، ارتباط برقرار کردن با آنهاست . برقراری ارتباط با این موجودات به طرق گوناگون و به دلایل متفاوتی ممکن است صورت گیرد. یکی از انواع ارتباطات ، تسخیر جن است ، که البته امری است ممکن و واقعی .

www.naks.persianblog.ir 

بنابر مشاهدات عینی ، عده ای قادرند جن و حتی شیطان را به استخدام خویش درآورند، مانند مرتاضان و ساحران که در بعضی از کشورهای آسیایی مانند هند با نام «جوکیه » (هندیان طایفه ای از عابدان و عالمان را جوکیه می نامند) معروفند و با ریاضتهای خاص ، که اکثر آنها نیز غیر شرعی است ، قادر به این امر می شوند و حتی افرادی ، بعضی از جنیان را برای مقاصد سودجویانه خود به کار برده و از آنها برای یافتن اموال مسروقه یا برخی امور پنهانی بهره می گیرند.

نوع دیگری از برقراری ارتباط که از قدیم الایام در جای جای دنیا و در بین اقوام مختلف مرسوم بوده ، روش جن گیری است ، که معمولا برای انسانهایی که مورد هجوم شیطان و یا یک جن شریر قرار می گیرند و به اصطلاح جن زده می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. در چنین شرایطی جهت خارج کردن جن و شیطان از کالبد و وجود انسانهای مبتلا عملیاتی صورت می گیرد و به گفته شخص مبتلا و شاهدان ، در بسیاری از مواقع نتیجه مثبت حاصل و شخص جن زده درمان شده است .

 

www.naks.persianblog.ir

 

حتی در کشور خودمان نیز افرادی وجود دارند با نام «مامازار» و یا «بابازار» که با مراسم خاصی اقدام به این کار می کنند. نوع دیگری از ارتباط، احضار ارواح می باشد و همانطور که گفتیم در واقع این نوع ارتباط، تماس با جنیان است و در واقع جن با اختیار خود با این مدعیان تماس می گیرد و به واسطه تواناییهایش آنها را راهنمایی می کند و گاهی با شیطنتهایی موجب فریب آنها نیز می گردد.

اما قرآن کریم راجع به تسخیر جن و شیطان تنها از حضرت سلیمان (ع) یاد می کند، چنان که آمده است : «و برخی از شیطانها برای حضرت سلیمان (ع) غواصی می کردند و کارهای دیگری جز این انجام می دادند و ما نگهبان آنها بودیم ». (سوره انبیا آیه ۸۲)

بنابراین آیه ، جن هایی که در تسخیر حضرت سلیمان (ع) بودند، از نوع جن های شریر و بد بوده اند، نه از نوع صالحان و خوبان و بنا به روایات موجود، جن های صالح و خوب به اذن الهی از روی رضا و میل در خدمت پیامبران و امامان و بزرگان در می آیند. قسمتی از جنیان مانند باد در هوا پراکنده اند، ممکن است همه جا باشند و در بین انسانها رفت و آمد کنند و با آنان همزیستی مسالمت آمیزی داشته باشند، چنان که در پاره ای از مناطق معتقدند که:

«این موجودات در همه جا وجود دارند، ولی در دل شبها فعالیت آنها بیشتر شده و مجالس عروسی یا بزم خود را در حمامها، سردابها، مخروبه ها، گورستانها، زیرزمینها، آب انبارها و... برپا می کنند، ولی در صحراها، کنار چشمه ها، زیردرختان بی خار هم وجود دارند و شبها در خانه ها به بازی و گشتن مشغولند و چه بسا بارها از روی رختخواب انسانهای در حال خواب نیز عبور می کنند».(روح های تسخیر شده ، ص ۱۶۰)

و یا در اقیانوس آرام جزیره ای است به نام «کارینا»، در آن جزیره در خانه هر یک از مردم تختخوابی مجلل است که بهترین فرشها و پارچه ها را روی آن گسترده اند و عجیب آن است که اهل منزل حق ندارند روی این تختخواب بخوابند; چرا که معتقدند ارواح به سراغ آنان می روند و این ارواح به چند ساعت خواب احتیاج دارند و این تختخواب هم برای خفتن آنها در نظر گرفته شده و بانوی خانه موظف است هر روز صبح وسایل روی تختخواب را در معرض نور خورشید قرار دهد و آماده استقبال از روحها شود.(اشباح و ارواح )

 

آیا واژه بسم الله موجب دوری جن می شود؟

 

www.naks.persianblog.ir

 

پر واضح است که بسم االله نه تنها در دفع و جلوگیری از شیطان (جن شریر و بد) مفید است ، بلکه در رفع و دور کردن آن نیز می تواند موثر واقع شود، چنان که امام صادق (ع) از رسول گرامی اسلام (ص ) نقل می کند که فرمود: «هنگامی که سفره غذا را می گسترانند چهارهزار فرشته بر دور آن جمع می شوند، اگر بنده بسم الله گفت ،

فرشتگان می گویند: خدا بر شما و غذایتان برکت فرستد و به شیطان خطاب می کنند که بیرون رو ای فاسق ! تو را برایشان سلطنتی نیست و اگر بسم الله نگفت ، فرشتگان به شیطان می گویند: بیا ای فاسق و با اینها غذا بخور». علامه طباطبایی (ره ) می فرماید: «تقسیم آیه مبارکه (بسم الله الرحمن الرحیم ) در مربعات به حروف ابجد برای جنیان و افراد مبتلا به جن مفید است .

آنچه مسلم است ، این است که گفتن نام خدا می تواند در دور کردن جنی که با خدا دشمن است موثر واقع شود، ولی در بسیاری از اوقات اذیت و آزار جنیان به واسطه عملی است که از سوی انسان به طور ناخودآگاه صورت گرفته و موجب خشم بسیار جن گردیده است و این دلیلی بر بی ایمانی و بی اعتقادی جن به این واژه نیست ، بنابراین ذکر آن نه تنها او را دور نخواهد ساخت ، بلکه عاصی خواهد کرد و البته جنیان بی آزار و صالح هم هرگز با واژه کریمه بسم الله دور نخواهند شد.





طبقه بندی: ترسناک،  عجایب خلقت، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 بهمن 1389 توسط NA2SER
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : آدمک
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic